start


"(...) pies jest czymś więcej niż naszym towarzyszem. Może stać się ważną, czasami wręcz niezbędną częścią naszego życia. Może być nam tak potrzebny, jak potrzebna jest nam przyjaźń innych ludzi. Czasami nawet bardziej, gdyż jego przyjaźń bywa niezawodna i straszliwie żenująco bezinteresowna."

Stanisław Głąbiński


     Goldeny mają w moim domu specjalne prawa. Są członkami rodziny, są moimi towarzyszami każdego dnia. Doskonale się rozumiemy, przy nich każdy dzień nie jest takim zwyczajnym, szarym, lecz pełnym radości i pogody ducha. Nawet wtedy, gdy jestem w złym humorze, coś mi się nie udalo, one zawsze pomogą zapomnieć o niepowodzeniach, a ich pozytywne emocje emanują i zarażają wszystkich dookoła.
     Dziękuję Wam za to, moi Przyjaciele!

     W swojej hodowli na chwilę obecną mieszkają 3 goldeny - dwie sunie i jeden pies.
     Jestem asystentem kynologicznym, pracuję na dyżurach sekcji VIII grupy FCI w poznańskim oddziale Związku Kynologicznego w Polsce.
 W 2010 roku za pracę hodowlaną miałam przyjemność otrzymać honorową brązową odznakę ZKwP.
     Oprócz swojej pracy zawodowej, w 2005/2006 roku pracowałam wolantaryjnie jako dogoterapeuta (kynoterapeuta) i w tym też celu ukończyłam kurs kwalifikacyjny z dogoterapii zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.Agata Czarnecka, ul. Grunwaldzka 6, 62-025 Kostrzyn, Polska
tel. +48 603-618-320, +48 61/817-88-23, e-mail: agata@goldens.pl

Webmaster